Jdi na obsah Jdi na menu
 


aktuality, informace

_________________________________________________________________________

 

 

 

Do 31. 3. 2019 je potřeba zaplatit  příspěvky na 1. pololetí 2019 ve výši 1.500 Kč.

 

 

 

******************************************************

 

 

sobota 23.3. - mixáček Trutnov

hrajeme sice až od 13.00, ale od 9 hodin hraje spodní skupina, kde musíme zajistit zápisy a otáčení počítadla, takže sraz v tělocvičně je v 8.45

Sýkorová, Kučerová, Hanušová, Horáčková, Hartlová, Ryšavá, Rosůlková, Krejčová, Sauerová A., Konrádová B.

 

******************************************************

 

 

neděle 24. 3. 2019 - juniorky 1. liga - Česká Třebová

odjezd v 7,30 hod. z autobusáku, první zápas hrajeme v 10 hod.

nominace po aktualizaci: Nguyenová, Faistaverová, Svobodová, Javůrková,  Teichmanová, Heinzelová, Vašáková, Sauerová Anna

 

 

******************************************************

 

sobota 30.3. - modrý mini v Trutnově

sraz v 8.15 v tělocvičně

holky: Hanušová, Konrádová P., Boušková, Kvašovská

kluci A: Trojan, Fišera, Greipel, Peterka,Košátko, Košina,

kluci B: Michalička, Najman, Petrov, Drobný, Rejl, Švadlák

 

 

 

 

 

 

******************************************************

 

 

turnaj Lupenice 25.- 26.5.2019

přihlášeny jsou kadetky (předběžně, Pavelková E., Vašáková, Svobodová, Javůrková, Sauerová A., Konrádová, Ryšavá) a mladší žákyně, případně žáci (nominace bude upřesněna)

spát se bude ve stanech, návrat v neděli kolem 17.00

 

 

 

 

******************************************************

 

odkaz na fotky z turnaje v Červeném Kostelci

 

https://www.zonerama.com/Volejbalck/Album/5106418

 

 

******************************************************

 

 

volejbalový tábor Itálie 2019

Trenér Rosťa Hanzelka, spolu s volejbalovým oddílem Geodézie Česká Třebová a cestovní kanceláří SKALLA.CZ pořádá ve dnech 14. - 23. 6. 2019 tradiční volejbalový tabor na italské riviéře ve městě LIgnano.

 

bližší informace přepošle v případě zájmu B. Gregor

 

 

 

******************************************************

 

 

 

Rozdělení tréninků a tréninkových skupin od září 2018

 

pondělí :  16.30 - 18.00 - přípravka + mladší žákyně (Oldřiška + Eliška)

 

úterý    :  16.30 - 18.00 - starší žákyně + juniorky (Bohouš + Jirka)

                16.30 - 18.00 - kluci (Jirka + Bohouš)

 

středa   :  16.30 - 18.00 - přípravka + mladší žákyně (Jirka, Bohouš, Eliška)

 

čtvrtek  : 16.30 - 18.00 - starší žákyně + juniorky (Bohouš + Jirka)

                16.30 - 18.00 - kluci (Jirka + Bohouš)

 

 

 

******************************************************

 

 

 

 

 

Hrací termíny sezóny 2018 - 2019

v kategorii mini jsou přihlášena 2 družstva kluků a 1 družstvo děvčat

23.3.

mixáček v Trutnově

24.3.

liga juniorek Č.T. - TU

30.3.

mini 7. kolo

    6.4.            turnaj mini Č. Kostelec

7.4.

mini 8. kolo

13.4.

kluci OP Č+M v Hronově

12.5.

mini 9. kolo

18.5.

mixáček v Náchodě

1.6.

mixáček v Broumově

2.6.

kluci OP Č+M v Náchodě